به مناسبت فرارسیدن روز سرباز

دکتر حبیبی از سربازان امریه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تجلیل و قدردانی کرد

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۵ کد : ۲۳۴۲۲ تاپ خبر عمومی
دکتر حبیبی از سربازان امریه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تجلیل و قدردانی کرد

دکتر حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در نشستی صمیمانه با سربازان امریه این سازمان به تجلیل از مقام سرباز پرداخت. 
در این جلسه که به همت روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد رئیس سازمان با تاکید بر اهمیت قدردانی از زحمات سربازهای متخصص گفت: در کشورهای توسعه یافته دو قشر نزد مردم ارج و قرب دارند، یک قشر سربازها هستند و قشر دیگر عالمان و متخصصان آن کشور. 
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، حبیبی با بیان اینکه سربازها بخشی از عمر خود را صرف خدمت به کشور می کنند خطاب به سربازان امریه سازمان گفت: شما سربازهای جهاد دانشگاهی افراد متخصص و بامهارتی هستید که تخصص و مهارت خود را در مدت سربازی تخصص خود را در خدمت کشور می‌آورید. 
حبیبی ادامه داد: قبلا از زحمات و تلاش‌های شما تعاریفی شنیده‌ام و ما قدردان زحمات شما سربازهای تحصیل کرده که در این ایام هم با علم و تخصص خود در سنگر جهاد علمی کشور مشغول به خدمتید، هستیم.
در پایان این جلسه، حبیبی ریاست، دکتر محسن فاتح معاونت پژوهشی، حسن بسلان‌پور معاونت پشتیبانی و ابوالفضل امینی هرندی، مدیر روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تقدیم گل و هدایایی به سربازان امریه سازمان از آنها تقدیر و تشکر کردند.
سربازان امریه نیز متقابلا از دکتر حبیبی و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به خاطر پذیرش خود در این سازمان در دوران خدمت سربازی تشکر و قدردانی کردند. 
اول مهرماه مصادف با دومین روز از هفته دفاع مقدس در تقویم ایران با عنوان روز سرباز نام‌گذاری شده است


نظر شما :