سومین نشست هم¬اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون¬های دانشجویی با حضور معاون فرهنگی واحد

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۹ کد : ۱۶۵۸۵ فرهنگی تاپ خبر
سومین نشست هم¬اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون¬های دانشجویی با حضور معاون فرهنگی واحد

سومین نشست هم اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون¬های معاونت فرهنگی در سال جاری، با حضور دکتر یاری معاون فرهنگی واحد برگزار شد.
در این نشست که با هدف هم¬اندیشی در راستای ارتقاء فعالیت¬ها و گسترش مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اجرای فعالیت¬های فرهنگی برگزار گردید، دانشجویان به بیان دیدگاه¬ها و راه‎کارهای خود جهت چگونگی برگزاری این برنامه¬¬ها پرداختند.
در ابتدای برنامه، دبیران کانون¬ها به ایراد سخنرانی در خصوص شمار فعالیت¬های انجام شده و پیش¬رو در سال جاری و فعالیت‎های سال آتی و راهکارهای ارتقاء این فعالیت¬ها پرداختند.
سپس هرکدام از اعضاء در خصوص مسئولیت¬ها و فعالیت¬های خود و و راهکارهایی جهت برگزاری هرچه باشکوه‎تر برنامه¬ها به ایراد سخنرانی پرداختند و از مجموعه جهاددانشگاهی به واسطه ایجاد محیط دوستانه و همراه، تشکر کردند.
همچنین در این نشست به ارائه نظرات در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن دو برنامه  مدون سال آتی با عناوین "مدرسه آزاد فکری" و "غنی سازی روابط زوجین (prepare)" پرداخته شد.
لازم به ذکر است کانون‎های فعال جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران شامل این موارد می‎باشد: کانون مطالعات اسلامی و مرکز انتظار موعود، کانون مطالعات سلامت، کانون مطالعات اجتماعی، کانون مطالعات آموزش و پژوهش، کانون ادبی هنری سها، کانون خیریه روزهای مهربانی، کانون گردشگری، کانون کارآفرینی و کانون بیان.


نظر شما :