اولین نشست هم اندیشی اعضای فعال دبیرخانه نکوداشت مقام استاد در سال جاری

۰۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۸ کد : ۲۳۳۱۲ فرهنگی تاپ خبر
اولین نشست هم اندیشی اعضای فعال دبیرخانه نکوداشت مقام استاد در سال جاری

اولین نشست هم اندیشی اعضای فعال دبیرخانه نکوداشت مقام استاد در سال جاری با حضور رییس و معاون فرهنگی سازمان، با هدف برگزاری دوره هجدهم این برنامه ارزشمند برگزار شد.
در این نشست دکتر حبیبی رییس واحد به عنوان یکی از بنیانگذاران این برنامه، به سبقه برگزاری برنامه نکوداشت مقام استاد و اهداف والای این برنامه اشاره و برگزاری آن را از افتخارات سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران برشمرد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که برگزاری این برنامه در همه دانشگاه‎ها نهادینه شود.
در ادامه دانشجویان فعال این دبیرخانه به ارائه نظرات ارزنده خود در خصوص ساز و کار برگزاری دوره هجدهم این همایش( در سال جاری) با توجه به محدودیت‏های بیماری کووید ۱۹ پرداختند و بنا بر این محدودیت‎ها پیشنهادات جدیدی اتخاذ گردید؛ که از جمله پیشنهادات مطرح شده می‎توان به: الزام کاهش زمان برنامه، افزایش جذابیت از طریق تهیه مستند خوش ساخت، مجری شناخته شده، میان برنامه‎های متنوع، تفکیک برنامه سالنی به ۷ جلسه حضوری در محل کار اساتید همراه با پخش زنده مجازی و تقدیر از اساتید با عملکرد درخشان در مقابله با کرونا اشاره کرد.
گفتنی است دبیرخانه همایش نکوداشت مقام استاد از سال ۱۳۸۰ به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تاسیس گردید و تاکنون در ۱۷ دوره و طی مراسمی باشکوه از ۱۷۷ استاد فرهیخته این دانشگاه تجلیل به عمل آورده است.


نظر شما :