با حکم دکتر مسعود حبیبی،

دکتر منصوری معاون پژوهشی مرکز تحقیقات «لیزر در پزشکی» شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۸ کد : ۲۷۱۸۹ پژوهشی تاپ خبر
دکتر منصوری معاون پژوهشی مرکز تحقیقات «لیزر در پزشکی» شد

دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر پروین منصوری را به عنوان معاون پژوهشی مرکز تحقیقات «لیزر در پزشکی»  منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، در حکم انتصاب دکتر منصوری آمده است: نظر به شایستگی‌های علمی و پشتوانه ارزشمند تحقیقاتی سرکار عالی و سابقه درخشان در کرسی استادی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از آنجایی که شما به‌عنوان یکی از پایه‌گذاران اصلی کاربرد لیزر در حوزه پزشکی در کشور بوده‌اید و علم مزین به اخلاق و علاقه‌مندی شما در پرورش پزشکان و متخصصین این سرزمین زبانزد و سرآمد است؛ بسی باعث افتخار است که سرکار عالی را بعنوان معاون پژوهشی مرکز تحقیقات «لیزر در پزشکی» جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران منصوب نمایم.

امید است با عنایات پروردگار باری تعالی و هدایت و راهبری استاد گرانقدری چون شما، شاهد شکوفایی و پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم.

دکتر منصوری، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص بیماری‌های پوست و مو پیش از این دبیر علمی کنگره بین‌المللی زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران بود.

گفتنی است مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی سال ۹۷ موافقت قطعی فعالیت خود را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کرد و اکنون دکتر سیدمهدی طبایی، ریاست این مرکز را برعهده دارد.


نظر شما :