کارگاه آنلاین مهارت های گفت و گو در زوجین برگزار شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۹ کد : ۲۱۰۵۳ فرهنگی
کارگاه آنلاین مهارت های گفت و گو در زوجین برگزار شد

ایسنا علوم پزشکی تهران - «گفتگو»، قلب روابط صمیمی انسانی است و پایه و اساسی می باشد که سایر جنبه های روابط انسان ها بر آن بنا نهاده می شود.

به گزارش روابط عمومی ایسنا علوم پزشکی تهران، کارگاه آنلاین مهارت های گفت و گو در زوجین به مناسبت هفته ازدواج و به همت کانون هنر زندگی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.

در این برنامه «دکتر رباب حامدی» روانشناس بالینی و از اساتید مرکز مشاوره دانشگاه فوق الذکر با اشاره به اینکه توانایی و اشتیاق برای گفتگو و ارتباط درست از جمله مهمترین عوامل نگهدارنده یک رابطه رضایت بخش است، به ارائه مطالب ارزنده ای از قبیل تعریف گفتگو، اهمیت گفتگو، مهارت های گفتگو، الگوهای تخریب گر و ارتقا بخش گفتگو اشاره کرد.

وی همچنین نقش فرآیندهای پیام دهی در رابطه همسران، انواع صمیمیت، انواع واکنش به پیام عاطفی، پیام های غیرکلامی و ... را مورد بحث و بررسی قرار داد و در پایان جلسه پنل پرسش و پاسخ برگزار شد.

لازم به ذکر است با توجه با استقبال گسترده دانشجویان (170 ثبت نام) از کارگاه یاد شده، کانون هنر زندگی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در نظر دارد در هفته آتی کارگاه آنلاین(وب کنفرانس) با موضوع «رهایی از زندان ذهن» را نیز با حضور سرکار خانم دکتر حامدی برگزار نماید.


نظر شما :