چهارمین و پنجمین جلسه کارگاه های دوره بهسازی فردی برگزار شد

۲۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۶ کد : ۲۵۷۹۰ فرهنگی
چهارمین و پنجمین جلسه کارگاه های دوره بهسازی فردی برگزار شد

چهارمین و پنجمین جلسه کارگاه های دوره بهسازی فردی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران به همت کانون کارآفرینی و با همکاری مرکز منش این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، کارگاه های چهارم و پنجم دوره بهسازی فردی با حضور ۶۰ نفر از دانشجویان و سایر علاقه مندان برگزار و به مباحث توسعه فردی پرداخته شد.

کارگاه چهارم با عنوان مدیریت بر خویشتن توسط دکتر رحیم فرض پور برگزار شد و خود مدیریتی از جمله مهارت های کلیدی در رهبران و افراد موفق مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از این مهارت به عنوان ابزاری برای استقلال فردی در تصمیم گیری های درست و خلاقانه در شرایط دشوار نام برده شد.

کارگاه پنجم با عنوان استراتژی های فردی توسط دکتر محمد خطیبی، مدیر گزوه مدیریت استراتژیک برگزار شد، در این کارگاه در رابطه با استراتژی های فردی به عنوان ابزار کمک کننده برای موفقیت فرد، نام برده شد.

در ابتدای کارگاه دکتر خطیبی به معرفی بهترین و جدیدترین کتاب های حوزه های استراتژی های فردی پرداخت و دانشجویان را به یادگیری این مهارت در ادامه راه ترغیب کرد.

همچنین دو تست خودشناسی در این کارگاه با حضور افراد علاقه مند انجام شد تا دانشجویان به واسطه آن به درک عمیق تری از خود برسند.

 


نظر شما :