خدمات درمانی و آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تخفیف ویژه ارائه می‌شوند

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰ کد : ۲۱۶۰۷ تاپ خبر
خدمات درمانی و آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تخفیف ویژه ارائه می‌شوند

روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران  جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران کلاس های آموزشی و خدمات تخصصی درمانی خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی، واحد علوم پزشکی این سازمان در ارایه خدمات درمانی و آموزشی تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته است.

در بخش خدمات آموزشی، دوره های تکنسین داروخانه، دستیار دندان پزشکی، امدادگری اورژانس و آمادگی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی شامل این تخفیف می شوند و متقاضیان می توانند با ثبت نام در کلاس های آموزشی این مجموعه تا آخر مردادماه از آن بهره مند شوند.

در بخش خدمات تخصصی و درمانی نیز مراکز درمانی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تا پایان مردادماه برای عموم مردم با شرایط ویژه ارائه خواهد شد.

همچنین مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل «دم» در نظر دارد اکثریت خدمات درمان در منزل را با تخفیف به مدت یک هفته با اولویت اعضاء جهاددانشگاهی ارائه نماید. متقاضیان برای دریافت خدمات درمان در منزل «دم» می توانند با شماره تلفن 64064 تماس حاصل نمایند.

در راستای تحقق اهداف فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران نیز معاونت فرهنگی این مجموعه کارگاه آماده سازی ازدواج را به صورت رایگان برگزار می کند. این کارگاه پیشتر به مناسبت هفته ازدواج – سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) – برگزار شده بود.

لازم به ذکر است جهاد دانشگاهی 16 مرداد سال 59 با هدف تحقق اهداف انقلاب فرهنگی تاسیس شد.


نظر شما :