به همت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛

اولین همایش بین‌المللی جامع تخصصی دندان‌پزشکی زیبایی در جزیره کیش برگزار شد

۲۷ آبان ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۲ کد : ۲۴۸۰۰ آموزشی تاپ خبر
اولین همایش بین‌المللی جامع تخصصی دندان‌پزشکی زیبایی در جزیره کیش برگزار شد

دپارتمان دندان‌پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، اولین همایش بین‌المللی جامع تخصصی دندان‌پزشکی زیبایی را برگزار کرد.

دکتر سینا قاسمی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت: این همایش از ۱۰ تا ۱۶  آبان در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد. سرفصل‌های دوره شامل ونیر کامپوزیت (شامل اصول زیبایی، آناتومی دندانهای قدامی، طرح درمان، لیرینگ ، لیرینگ تکنیک Free Hand، ترانسلوسنسی لبه انسیزال با استفاده ازTint ، ترانسلوسنسی لبه انسیزال با استفاده از کامپوزیت‌ها و تشخیص و طرح درمان) و لمینیت (شامل دموتراش و مراحل سمان کردن بر روی مدل‌های دندانی، انواع لمینیت سرامیکی، مزایا و معایب، اصول تراش، قالبگیری و ساخت روکش‌های موقتی Mock-up برای لمینت سرامیکی) بوده است.

به گزارش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، قاسمی ادامه داد: شرکت کنندگان در این همایش که همراه خانواده‌های خود در جزیره حضور داشتند علاوه بر شرکت در دوره از برنامه‌های تفریحی و سیاحتی استفاده کردند و این دوره مورد رضایت حداکثری قرار گرفت.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: بین‌المللی‌سازی آموزش‌های کاربردی، تخصصی و توسعه  آن جزء سیاست‌های قطعی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است که بر حمایت‌های لازم و تلاش برای افزایش  تردد و ارتباطات اساتید و فراگیران متمرکز شده است. دانشجویان کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی با جزیره می توانند به راحتی از امکانات آموزش‌های کاربردی و تخصصی این منطقه آزاد بهره مند شوند.

گفتنی است جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع به عنوان اولین منطقه آزاد تجاری و صنعتی کشور با بر خورداری از تسهیلات و زیر ساخت‌های مناسبی مثل بندر و فرودگاه مجهز، نیاز نداشتن به روادید برای گردشگران خارجی، سیستم حمل و نقل شهری مطلوب، مراکز اقامتی استاندارد، امکانات و تجهیزات استاندارد نمایشگاهی و یکی از مجهزترین سالن‌های همایش‌های کشور، سالیانه میزبان برگزاری تعداد زیادی از نمایشگاه‌ها و همایش‌های ملی و بین‌المللی است. بر پایی این همایش‌ها علاوه بر رونق اقتصادی و گردشگری منطقه، برای بخش‌های تولیدی، خدماتی و توسعه آموزش‌های کاربردی تخصصی اشتغال مولد ایجاد می‌کند.


نظر شما :