علوم پزشکی تهران اعلام کرد؛

راه‌های ارتباطی برای سوال از سخنرانان کنگره

۱۳ آذر ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۲ کد : ۲۵۲۲۴ پژوهشی تاپ خبر
راه‌های ارتباطی برای سوال از سخنرانان کنگره

ایسنا علوم پزشکی تهران – مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران راه های طرح سوال از سخنرانان در زمان برگزاری کنگره زخم و ترمیم بافت را اعلام کرد.
ابوالفضل امینی هرندی، مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: تیم اجرایی هفتمین کنگره سالانه برای آن دسته از افراد شرکت کننده در این کنگره که موفق به طرح سوال در زمان برگزاری جلسات آنلاین نمی‌شوند راه‌های ارتباطی در نظر گرفته است که برگزاری کنگره به صورت مجازی مانعی برای فراگیری نباشد.
امینی ادامه داد: کسانی که از صفحه اینستاگرام سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران پخش زنده سخنرانی را مشاهده می‌کنند می توانند از طریق دایرکت سوالات خود را مطرح کنند. سایر افراد هم می‌توانند سوالات خود را از قسمت درج نظرات در وب سایت پنجمین کنگره بین‌المللی و هفتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت با ذکر نام سخنران و عنوان سخنرانی مربوطه سوال کنند.
بر این اساس اگر امکان طرح سوال در زمان برگزاری سخنرانی‌ برای حضار وجود نداشته باشد امکان برقراری ارتباط با اساتید سخنران وجود دارد. حتی دست اندرکاران برگزاری کنگره ایمیل سخنران را در اختیار متقاضی قرار خواهند تا شرکت کنندگان بتوانند به صورت مستقیم با سخنران مکاتبه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر را از سایت کنگره زخم و ترمیم بافت یا بخش کنگره سایت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران دریافت کنند.


نظر شما :