به همت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛

دومین همایش‌ بین‌المللی دندانپزشکی زیبایی در جزیره کیش برگزار می شود

۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۴ کد : ۲۶۰۴۹ آموزشی تاپ خبر
دومین همایش‌ بین‌المللی دندانپزشکی زیبایی در جزیره کیش برگزار می شود

دپارتمان دندانپزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دومین همایش بین المللی جامع تخصصی دندانپزشکی زیبایی را در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر سینا قاسمی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت: این همایش از تاریخ ۱۹ تا ۲۶ دی ماه برگزار خواهد شد که سرفصل های این دوره ونیر کامپوزیت (شامل اصول زیبایی، آناتومی دندانهای قدامی، طرح درمان، لیرینگ، لیرینگ تکنیک Free Hand، ترانسلوسنسی لبه انسیزال با استفاده از  Tint، ترانسلوسنسی لبه انسیزال با استفاده از کامپوزیت ها و تشخیص و طرح درمان)، لمینیت (شامل دموتراش و مراحل سمان کردن بر روی مدل های دندانی، انواع لمینیت سرامیکی، مزایا و معایب، اصول تراش برای لمینیت سرامیکی، Mock-up، قالبگیری و ساخت روکش‌های موقتی) می باشد.

دکتر قاسمی بیان کرد: شرکت کنندگان در این همایش که با خانواده های خود در جزیره حضور دارند علاوه بر شرکت در این همایش، می توانند از برنامه های تفریحی و سیاحتی استفاده نمایند. همچنین  دانشجویان کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی با جزیره می توانند به راحتی از امکانات آموزش‌های کاربردی و تخصصی این منطقه آزاد بهره مند شوند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: بین‌المللی‌سازی آموزش‌های کاربردی، تخصصی و توسعه آن جزء سیاست‌های قطعی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است که بر حمایت‌های لازم و تلاش برای افزایش  تردد و ارتباطات اساتید و فراگیران متمرکز شده است.

دکتر قاسمی یادآور شد: اولین همایش بین‌المللی جامع تخصصی دندان‌پزشکی زیبایی نیز در آبان ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار شد که مورد استقبال و رضایت حداکثری شرکت کنندگان قرار گرفت.

لازم به ذکراست، جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع به عنوان نخستین منطقه آزاد تجاری و صنعتی کشور و برخورداری از تسهیلات و زیرساخت های مناسب از جمله بندر و فرودگاه مجهز، عدم نیاز به روادید برای گردشگران خارجی، سیستم حمل و نقل شهری مطلوب، مراکز اقامتی استاندارد، امکانات و تجهیزات استاندارد نمایشگاهی و یکی از مجهزترین سالن های همایش های کشور، سالیانه میزبان برگزاری تعداد زیادی از نمایشگاه ها و همایش های ملی و بین المللی است. بر پایی این همایش ها علاوه بر رونق اقتصادی و گردشگری منطقه، ایجاد اشتغال مولد برای بخش های تولیدی، خدماتی و توسعه آموزش های کاربردی تخصصی است.


نظر شما :