اولین نشست هم اندیشی فعالین سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۵ کد : ۳۰۰۵۲ فرهنگی تاپ خبر
اولین نشست هم اندیشی فعالین سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

اولین نشست هم اندیشی در خصوص فعالیت های فرهنگی در سال ۱۴۰۰، با حضور معاون فرهنگی، مدیر سازمان دانشجویان، دبیران و اعضای فعال کانون های دانشجویی در محل سالن شورای دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

دکتر حسین یاری معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت: در این نشست صمیمانه برنامه های سال ۹۹ مرور شد و برخی راهبردهای فرهنگی سال ۱۴۰۰ بررسی شد. در ادامه دبیران و اعضا با توجه به محدودیت های ناشی از همه گیری بیماری کووید ۱۹ و تعطیلی دانشگاه به ارائه ایده های جدید جهت هرچه پربارتر شدن کمیت و کیفیت فعالیت های فرهنگی و نیز شیوه اطلاع رسانی و تبلیغات در این سال پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، یاری افزود: دانشجویان برنامه های پیشنهادی خود برای سال جاری را اعلام کردند که این پیشنهادها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. از جمله تصمیمات اخذ شده در این جلسه نیز می توان به برگزاری این برنامه‌ها اشاره کرد: ادامه برنامه Medu Talk در زمینه مهاجرت نخبگان، هجدهمین همایش نکوداشت مقام استاد ، حلقه های مجازی ادبی ، برنامه های خیریه ویژه کودکان بیمار، سالمندان و جانبازان ، تدوین کتاب جامع نکوداشت مقام استاد ، نشست های دانشجویی با موضوع آخرالزمان و مهدویت ، برنامه های ویژه شهدا، برنامه مدون پیشگیری از اعتیاد، جلساتی در کلاب هاوس با حضور دانشجویان موفق سال بالایی جهت انتقال تجربه به دانشجویان جدیدالورود، دوره های  health MBA و سلسله جلساتی در زمینه روان شناسی مدرن

گفتنی است سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی شامل ۱۰ کانون فعال دانشجویی  مطالعات اسلامی، مطالعات سلامت، مطالعات اجتماعی، آموزش و پژوهش، ادبی هنری سها، خیریه روزهای مهربانی، نکوداشت مقام استاد، گردشگری، کارآفرینی، بیان و مرکز انتظار موعود است.


نظر شما :