با حکم دکتر مسعود حبیبی؛

دکتر سالار ارزیده به عنوان سرپرست معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران منصوب شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۹ کد : ۳۲۱۹۴ آموزشی تاپ خبر
دکتر سالار ارزیده به عنوان سرپرست معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران منصوب شد

روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران – دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سالار ارزیده را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی این سازمان منصوب کرد.
در حکم حبیبی خطاب به ارزیده آمده است: «با عنایت به شایستگی های علمی و اجرایی جنابعالی و بر اساس موافقت رئیس محترم جهاد دانشگاهی طی مجوز شماره ۲۵۱۲/۱۴۰۰/ص به تاریخ ۲۸/۰۲/۱۴۰۰، به موجب این حکم به‌عنوان «سرپرست‌ معاونت آموزشی سازمان علوم پزشکی تهران» منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند متعال و جلب مشارکت اعضای هیات علمی و مدیران و همکاران جهادگر و بهرمندی از ظرفیت استادان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ارتقاء فعالیت های آموزشی و نشر دانش به ویژه نتایج و دست آوردهای فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی جهاد دانشگاهی و گسترش آموزش های مهارتی و کارآفرینی و انجام امور محوله موفق و موید باشید.»
دکتر سالار ارزیده نیز هنگام دریافت حکم خود، با تشکر و قدردانی به خاطر حسن اعتماد دکتر حبیبی گفت: جهاد دانشگاهی برند خوشنامی است که با زحمات افراد بسیار زیادی در سالهای قبل ساخته شده است. با استفاده از این خوشنامی و استفاده از سرمایه انسانی داخل سازمان می توان کارهای بسیار بزرگتری انجام داد.
سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: اکنون که به جای برگزاری دوره های ساده ای که در مراکز مختلف نیز برگزار می شود باید به دنبال تربیت شبکه و مدرس وزارت بهداشت باشیم. حتی اگر بخواهیم به حوزه های ساده ورود کنیم باید به گونه ای باشد که بتوانیم به شرکت کنندگان شغل بدهیم.
ارزیده در پایان گفت: ما در حوزه های مختلف می توان جریان های ارزش جدید خلق کرد که در این مسیر به کمک همه اعضای سازمان نیازمندیم.

دکتر سالار ارزیده دانش آموخته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران است. او همچنین معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، طراح و مدرس Health MBA در دانشگاه های علوم پزشکی،  مشاور ستاد کارآفرینی و اشتغال وزارت بهداشت و مشاور راه اندازی و توسعه کسب و کار سلامت بوده است.


( ۳ )

نظر شما :