رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خبر داد:

همکاری جهاددانشگاهی در انجام واکسیناسیون کووید ۱۹

همکاری جهاددانشگاهی در انجام واکسیناسیون کووید ۱۹

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در انجام واکسیناسیون عمومی کشور، از راه‌اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در این سازمان با هدف تسریع در این مهم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر مسعود حبیبی واکسیناسیون را یکی از مهمترین راه های مقابله و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دانست و گفت: جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران بر اساس مسئولیت اجتماعی خود و با هدف تسریع واکسیناسیون و تلاش برای نجات انسان‌ها تصمیم گرفت در این امر مهم مشارکت داشته باشد؛ به این ترتیب با برنامه ریزی های صورت گرفته، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون را در جهاد علوم پزشکی تهران راه اندازی کرد.

وی افزود: این مجموعه در گام اول روزانه ظرفیت تزریق 300 تا 400 واکسن به هموطنان عزیز‌مان دارد.

حبیبی در پایان گفت: واکسیناسیون در این مرکز طبق برنامه‌ریزی‌های وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می‌شود لذا افراد برای واکسیناسیون در این مرکز باید از طریق سامانه salamat.gov.ir ثبت نام واکسیناسیون کرونا اقدام کنند.

 

در همین رابطه بخوانید:

۸۵ درصد افراد بالای ۸۰ سال در تهران واکسن کرونا زده اند

واکسن بزنید و از عوارض آن نهراسید

کلید واژه ها: واکسیناسیون تهران پزشکی تهران علوم پزشکی تهران دانشگاهی علوم پزشکی تهران علوم دانشگاهی علوم جهاد دانشگاهی علوم علوم پزشکی پزشکی


نظر شما :