۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان برگزاری اولین کنگره سبک زندگی در ایران

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۴ کد : ۳۸۱۳۳ پژوهشی تاپ خبر
۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان برگزاری اولین کنگره سبک زندگی در ایران

زمان برگزاری اولین کنگره سبک زندگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دبیر کنگره سبک زندگی با اعلام خبر برگزاری دومین جلسه اجرایی این کنگره در روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه گفت: در این جلسه درباره زمان برگزاری کنگره، مدعوین، نوع ارائه سخنرانی ها، ارائه شفاهی، پوستر و چاپ خلاصه مقالات کنگره برنامه ریزی شد. سخنران های مدعو کنگره انتخاب شدند و انشالله با برنامه ای که طی روزهای آینده دکتر قاسمی دبیر اجرایی کنگره هماهنگ خواهند کرد زمان بندی کنگره به اجرا در خواهد آمد.

دکتر شاهین آخوندزاده همچنین ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه سال آینده را زمان برگزاری کنگره اعلام کرد و درباره شیوه برگزاری کنگره به صورت حضوری یا مجازی گفت: در حال حاضر بنا داریم کنگره را به صورت حضوری – مجازی برگزار کنیم اما بناست که پایه برگزاری کنگره به صورت حضوری باشد چرا که از خارج از کشور نیز سخنران خواهیم داشت و به همین منظور برگزاری مجازی را نیز در دستور کار خواهیم داشت.

دبیر کنگره سبک زندگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پایان گفت: در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که مقالات کنگره در مجله فارسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شود.

گفتنی است که کنگره سبک زندگی که به همت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حال برنامه ریزی است، اولین کنگره در حوزه سبک زندگی بوده که در ایران برگزار می‌شود.

پیش از این زمان برگزاری اولین کنگره سبک زندگی بهمن ماه اعلام شده بود، اما با توجه به برگزاری ششمین کنگره بین المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت در این ماه، کنگره سبک زندگی به اردیبهشت ماه موکول شد.


نظر شما :