دکتر محسن قدمی مدیر گروه آموزشی ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی شد

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۶ کد : ۳۸۲۶۳ پژوهشی تاپ خبر
دکتر محسن قدمی مدیر گروه آموزشی ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی شد

دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران طی حکمی دکتر محسن قدمی، دانشیار گروه ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی و رئیس مرکز خدمات تخصصی ژنتیک پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران را به عنوان مدیر گروه ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی منصوب کرد. در حکم انتصاب صادر شده از سوی قناعتی آمده است: 

جناب آقای دکتر محسن قدمی
دانشیار محترم گروه آموزشی ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی
با سلام و احترام
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه‌های آموزشی است که با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و دستورالعمل «فرآیند پیشنهاد مدیران گروه‌های آموزشی به رئیس دانشگاه» مصوب ۱۰/۹/۱۳۹۲ و اصلاحیه دستورالعمل مصوب ۲۹/۱۱/۱۳۹۶ شورای دانشگاه، با توجه به ارزیابی فعالیت های گروه در دوره گذشته و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود در این دوران مدیریت، با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره‌مندی از توان اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها، مواد ابلاغ قبلی را همچنان با جدیت پیگیری فرمایید.
ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک‌ساله به رئیس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید.
توفیق جنابعالی و کلیه اعضاء محترم هیأت علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در احکام جداگانه ای نیز دکتر مجتبی پارسا را به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی، دکتر سیده زهرا امامی رضوی را به سمت مدیر گروه آموزشی طب فیزیک و توانبخشی را به سمت مدیر گروه آموزشی ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی و همچنین دکتر عباس رحیمی فروشانی را به سمت مدیر گروه آموزشی اپیدمیولوژی و آمار زیستی و بهداشتی دانشکده بهداشت منصوب کرد.


نظر شما :